hidden

Zahmetsiz Kayak

TrendLife Hotels

Pistlere Paralel Kayak Odası ...

TrendLife Otelde bir kayak otelinden çok daha fazlasını bulacaksınız.

Ferah ve hijyenik ortamı, modern dizaynıyla kayak odamızda; Kayak Takımları (rossingnol karving), SnowBoard, Kayak Botları, Kask, Gözlük, Kayak Kıyafetleri, Eldiven, Ve Tüm Kayak Ekipmanı İhtiyaçlarınızı bulabilirsiniz.

Skipass
Satışı

Uludağdaki Tüm Liftler için tek kart sistemine geçilmiştir. Kartınızı resepsiyondan temin edebilirsiniz.

Kar Motoru
Kiralama

Zirvenin Keyfini Hızlı Yaşamak İsteyenler İçin farklı bir deneyim.

Kayak
Hocası

Çocuklarınız veya Kendiniz için bire bir Özel Ders veren Kayak Hocası

Zahmetsiz Kayak

PİSTLERDEKİ & KONUMUMUZ

Pistlerdeki
Konumumuz

Uludağ'ın en popüler pisti olan ‘’ACEMİ PİSTİNİN’’ yanında olup, Cennet kaya pistine 20 – 30 metre mesafededir. Konum olarak 112 Sağlık merkezi ve Karkay Cafe ile aynı bölgededir. Kayak Ekipmanlarınızı hiç çıkartmadan kayak odamızdan pistlere ulaşabilir veya pistlerden kayak odamıza dönebilirsiniz..

Keşfedin!

PİSTLER & LİFTLER

Keşfedin!

Uludağ Kayak PistleriUludağ 1. Bölge Kayak Merkezi ve 2.Bölge Kayak Merkezi olarak 2 bölgeye ayrılmıştır. haritalarda 6-7-8 ile numaralandırılmış oteller 2.Bölge Mevkii ve Otelleridir. Yoğun otellerin bulunduğu bölge 1 Bölge mevkiidir.

Uludağ‘da 20 civarinda pist bulunmaktadır ve pistlerin çoğunluğu kolay veya orta zorlukta pistlerdir. Zor diyebileceğimiz pistler ise Beden Terbiyesi ve Kuşaklı Pistleridir. Maden pisti ise orta zorluktadır.

2. Bölge pistlerinde 2 adet zorlu diyebileceğimiz pist bulunurken 1 Bölge pistleri daha kolay ve orta ağırlıklıdır.Uludağ Kayak Merkezi 5 tepeden oluşmaktadır. Fatin, Cennet Kaya, Tutyeli Tepesi, Kuşaklıkaya (Şahinkaya) tepesi ve Zirve.
Keşfedin!

Uludağ LİFTLERTek kartlı turnike sistemi ile toplam 17 pistte kayak yapma imkanınız bulunmaktadır. 1-UYB MADEN TELESİYEJ/ 2-UYB BEDEN TERBİYESİ TELESİYEJ/ 3-AĞAOĞLU KUŞAKLIKAYA TELESİYEJ/ 4-GRAND YAZICI TUTYELİ TELESİYEJ/ 5-UYB KIRKGÖZLER TELESKİ/ 6-UYB MONTE BAİA TELESKİ/ 7. UYB KARİNNA TELESKİ/ 8. UYB KARTANESİ TELESKİ/ 9. UYB MANDRA TELESKİ/ 10. AĞAOĞLU GONDOLA/ 11. GRAND İTALYAN TELESKİ/ 12. AĞAOĞLU BELVÜ TELESKİ/ 13. ALKOÇLAR TELESKİ/ 14. AĞAOĞLU TELESİYEJ/ 15. BECEREN TELESKİ/ 16. BECEREN TELESKİ/ 17. AĞAOĞLU FAHRİ TELESİYEJ

image


Rezervasyon veya Diğer Talepleriniz İçin
Misafir Temsilcilerimiz 7 Gün 24 Saat Hizmetinizde

0090 224 285 23 23
0090 533 059 16 16
Whatsapp
sales@trendlifehotels.com

Uludağ 1.Gelişim Bölgesi Uludağ/BURSA